HALI YIKAMA

Kardeşler  Halı YIkama

Halı Yıkama
Halı yıkama uğraş ve beceri gerektiren bir iştir. Güzide Halı Yıkama olarak size halı yıkama konusunda en güvenli ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Çocuklarımız günün bir çok saatini halı üzerinde geçirmektedir. Çocuklarımızın bakterilerden uzak sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri, evlerimizdeki hijyenik ortamlara bağlıdır. Hijyenik ortamların büyük bir kısmını ise iyi temizlenmiş halılarımızla oluşturmak mümkündür. Halılarınız, sağlık ve temizlik garantisiyle bitki özlü doğal halı yıkama şampuanları kullanılarak, tam otomatik halı yıkama makinelerinde tecrübeli ustalar nezaretinde yıkanmaktadır.

Uygulama Aşamaları

1:
Çağrı merkezimizi arayıp adresinizi bıraktıktan sonra firmamız servis elemanları en hızlı şekilde adresinize gelip makbuz karşılığında halı, yorgan ve battaniyelerinizi teslim alırlar.

2:
Halılarınız fabrikamıza getirildikten sonra cinslerine göre ayrılarak ölçülür. Ölçüm işlemi bittikten sonra, toz alma makinasına aktarılarak halıların üzerinde gözükmeyen tozlardan arındırılır.

3 :
Halılarınız türlerine göre ayrılarak farklı yıkama teknikleri ile detaylı bir şekilde son sistem otomatik halı yıkama makineleri ile yıkanır.

4:
Yıkama işlemi biten halılar yüksek devirli sıkma makinesine konularak halının üzerinde bulunan sudan yüzde doksan (%90) oranında arındırılır.

5 :
Sıkma işleminden çıkan halılar izole edilmiş kapalı kurutma odalarında sıcak hava sistemi ile nemi alınarak kurutma işlemi yapılır.

6 :
Kurutulmuş halılarınız toplanılarak kalite kontrol aşamasına alınır. Kalite kontrol aşamasında lekesi çıkmamış halılar ikinci kez yıkama işlemine alınarak lekelere müdahale edilir.

7 :
Kalite kontrolden çıkan halılar paketleme makinesine alınarak yatımına doğru taranıp, parfümlenerek rulo haline getirilir ve poşetlenir.

8 :
Çağrı merkezimiz halılarınız hazır olduğunda sizi arayarak halılarınızın teslimata hazır olduğunu bildirirler. Müşterilerimizden onay alındığı takdirde halılar servislerimize yüklenerek gün içinde adresinize teslim edilir.