KOLTUK YIKAMA

Kardeşler  Halı YIkama

Halı Yıkama
Sıkça kullandığımız, temizliğine önem gösterdiğimiz eşyalarımızdan biride koltuklarımızdır. Sevdiklerimizle ve misafirlerimizle kullandığımız koltuklarımız, en sık kirlenen eşyalarımızdan biridir. Zamanla mikroplar için vazgeçilmez bir barınak haline gelen koltuklarımızın temizlenmesi beceri gerektiren, zor ve zahmetli bir iştir. Sizi koltuk yıkama derdinden kurtarıyoruz. Profesyonel ekibimiz, yılların verdiği uzun birikim ve tecrübesiyle, kullandığı doğal ve antibakteriyel temizleme detarjanları ile koltuklarınızı hijyenik olarak yıkamaktadır.

Koltuk Yıkama Aşamaları

1:
Koltukların Yıkanması için Çağrı Merkezimizi aradığınızda size fiyat ve randevu verilir. Müşteri temsilcimiz size yardımcı olarak uygun gün ve saatte yıkama işlemini bilgisayara işler.

2:
Koltuklarınızı yıkamaya gelen Güzide Halı Yıkama personeli, koltuklarınızı inceleyerek lekesine, kumaşın kalitesine göre kullanacağı doğal deterjanı belirleyerek yıkama işlemine başlar.

3 :
Koltuk yıkama işlemi için personelimizin hazırlamış olduğu doğal şampuanı sanayi tipi koltuk yıkama makinesine koyduktan sonra koltuklarınızı ıslatır. Sonra ovalayarak koltuklarınızın üzerindeki kirlerin çıkması sağlanır. En önemli kısım ise vakumlu cihazımızla koltuklarınızın üzerindeki kirli su ve detarjanlar çektirlilerek alınır. Koltuklarınız hafif nemli olarak teslim edilir. 5-6 saat lik bir havalandırma işleminden sonra koltuklarınızı kullanabilirsiniz.